Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Start
Studia w Myślenicach
NOWOŚCI w ofercie studiów magisterskich PDF Drukuj Email

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i oczekiwaniom młodych ludzi oraz aktualnym potrzebom społeczeństwa, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie wprowadził do oferty studiów magisterskich w Myślenicach nowe kierunki kształcenia. Dają one niewątpliwie nowe możliwości, ułatwiając zdobywanie wiedzy poza siedzibą Uczelni.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studiów magisterskich, które zostały zaplanowane w Myślenicach na zbliżający się rok akademicki 2014/2015, a w szczególności nowościami w Naszym Ośrodku:

Gwarancją wysokiej jakości kształcenia, jest kadra Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, która realizuje każdy kierunek w oparciu o Certyfikaty jakości kształcenia przyznane przez Państwową Komisję Akredytacyjną.

 
NOWY kierunek studiów magisterskich: ADMINISTRACJA specj. SŁUŻBA PUBLICZNA PDF Drukuj Email

Wychodząc naprzeciw procesom zachodzącym w strukturze instytucji społecznych (prawnych, politycznych, ekonomicznych i socjalnych) oraz potrzebom danego społeczeństwa, Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie podjął decyzję o zakończeniu realizacji studiów magisterskich na kierunku politologia specj. administracja publiczna i wprowadzeniu w Myślenicach nowego kierunku studiów II stopnia (magisterskich) ADMINISTRACJA specj. SŁUŻBA PUBLICZNA, który przygotowuje nowoczesnych administratywistów, profesjonalnych - przyszłych urzędników, dyrektorów i kierowników, sprawnie zarządzających i wykonujących zadania związane z pracą w instytucjach sektora publicznego, ale również w pracy na stanowiskach w sektorze prywatnym.

Na oferowany kierunek mogą zostać przyjęci wszyscy studenci bez względu jaki ukończyli kierunek studiów licencjackich.

Więcej…
 
Nowe miejsca parkingowe PDF Drukuj Email

Informujemy, iż na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 (przy ul. Żeromskiego) został uruchomiony dla studentów nowy parking, który będzie czynny wyłącznie w soboty i niedziele w godz. od 7:00 do 16:00.

 


 
NOWY kierunek studiów licencjackich: FILOLOGIA ANGIELSKA PDF Drukuj Email

Jest nam miło poinformować, iż w zbliżającym się roku akademickim 2014/2015 Uniwersytet Pedagogiczny z Krakowa zaplanował uruchomienie w Myślenicach FILOLOGII ANGIELSKIEJ.

Jest to kierunek zapewniający wykształcenie językowe z możliwością wyboru jednej z dwóch specjalności. Doskonalenie praktycznych umiejętności językowych połączone jest ze studiami nad teorią języka, kulturą i literaturą krajów anglojęzycznych. W ramach kierunku, studenci mają możliwość zrealizowania części studiów na innych uczelniach europejskich w ramach europejskiego programu ERASMUS.

Więcej…
 
Rekrutacja w ramach programu "Erasmus" PDF Drukuj Email

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Pedagogicznego informuje, że rozpoczęła się rekrutacja na stypendia programu  "Erasmus" oraz studia na rok akademicki 2014/2015. Studenci i doktoranci zainteresowani wyjazdem mogą składać podania do dnia 31 stycznia 2014 r. Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa w programie dostępne są na stronie internetowej: www.erasmus.up.krakow.pl oraz w Biurze ds. Współpracy Międzynarodowej.

 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 1 z 5


© Copyright by ZSTE Powiatowy Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego.
Zgłoś błąd na stronie

Polecane: Miasto-info.pl; Starostwo Powiatowe w Myślenicach; UMiG w Myślenice; Fotografia panoramiczna; Wirtualny spacer po Myślenicach;