Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Start
Studia w Myślenicach
Uniwersytet Pedagogiczny ponownie na I miejscu! PDF Drukuj Email
W tegorocznym Rankingu Szkół Wyższych, organizowanym przez miesięcznik Perspektywy i dziennik Rzeczpospolita, Uniwersytet Pedagogiczny po raz kolejny zajął pierwsze miejsce wśród uczelni pedagogicznych w Polsce!
Ranking

Uniwersytet Pedagogiczny zajął również czołowe miejsca w rankingach kierunków studiów w kategoriach:
- filologie, języki obce i językoznawstwo
- filozofia
- fizyka i astronomia
- historia
- kierunki przyrodnicze
- matematyka
- pedagogika i edukacja
- politologia
 
Uniwersytet Pedagogiczny wśród 50 szkół wyższych w Polsce, których absolwenci są najbardziej poszukiwani przez pracodawców PDF Drukuj Email

W rankingu tygodnika "Wprost" Uniwersytet Pedagogiczny znalazł się wśród 50 szkół wyższych w Polsce, których absolwenci są najbardziej poszukiwani przez pracodawców. Ranking powstał w oparciu o badanie przeprowadzone w marcu 2014 r. w 500 największych pod względem przychodów polskich firmach. Przedsiębiorcy wskazywali pięć kierunków studiów oraz pięć uczelni, których absolwentów najczęściej przyjmują do pracy. Więcej >>

Źródło: www.up.krakow.pl

 
Nowe miejsca parkingowe PDF Drukuj Email

Informujemy, iż na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 (przy ul. Żeromskiego) został uruchomiony dla studentów nowy parking, który będzie czynny wyłącznie w soboty i niedziele w godz. od 7:00 do 16:00.

 


 
NOWOŚCI w ofercie studiów magisterskich PDF Drukuj Email

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i oczekiwaniom młodych ludzi oraz aktualnym potrzebom społeczeństwa, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie wprowadził do oferty studiów magisterskich w Myślenicach nowe kierunki kształcenia. Dają one niewątpliwie nowe możliwości, ułatwiając zdobywanie wiedzy poza siedzibą Uczelni.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studiów magisterskich, które zostały zaplanowane w Myślenicach na zbliżający się rok akademicki 2014/2015, a w szczególności nowościami w Naszym Ośrodku:

Gwarancją wysokiej jakości kształcenia, jest kadra Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, która realizuje każdy kierunek w oparciu o Certyfikaty jakości kształcenia przyznane przez Państwową Komisję Akredytacyjną.

 
NOWY kierunek studiów magisterskich: ADMINISTRACJA specj. SŁUŻBA PUBLICZNA PDF Drukuj Email

Wychodząc naprzeciw procesom zachodzącym w strukturze instytucji społecznych (prawnych, politycznych, ekonomicznych i socjalnych) oraz potrzebom danego społeczeństwa, Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie podjął decyzję o zakończeniu realizacji studiów magisterskich na kierunku politologia specj. administracja publiczna i wprowadzeniu w Myślenicach nowego kierunku studiów II stopnia (magisterskich) ADMINISTRACJA specj. SŁUŻBA PUBLICZNA, który przygotowuje nowoczesnych administratywistów, profesjonalnych - przyszłych urzędników, dyrektorów i kierowników, sprawnie zarządzających i wykonujących zadania związane z pracą w instytucjach sektora publicznego, ale również w pracy na stanowiskach w sektorze prywatnym.

Na oferowany kierunek mogą zostać przyjęci wszyscy studenci bez względu jaki ukończyli kierunek studiów licencjackich.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 1 z 5


© Copyright by ZSTE Powiatowy Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego.
Zgłoś błąd na stronie

Polecane: Miasto-info.pl; Starostwo Powiatowe w Myślenicach; UMiG w Myślenice; Fotografia panoramiczna; Wirtualny spacer po Myślenicach;