Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości i 1 użytkownik 
Start
Studia w Myślenicach
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Informujemy, iż od dnia 30 września 2016 r. Sekretariat Ośrodka Studiów będzie nieczynny.

Obsługa studentów została przeniesiona do Dziekanatów na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie - ul. Podchorążych 2, wg przynależności:

- Administracja - pok. 129a tel. 12 662 60 97
- PPiW (licencjat) - pok. 16 tel. 12 662 61 07
- PPiW (magister) - pok. 138 tel. 12 662 61 09

- Psychologia - pok. 16 tel. 12 662 61 07

- PPiW (podyplomowe) - pok. 138 tel. 12 662 61 09

- Diagnoza (podyplomowe) - pok. 16 tel. 12 662 61 07
- Oligofrenopedagogika (podyplomowe) - pok. 16 tel. 12 662 61 07

Dodatkowo każdy z opiekunów lat udziela wszelkich informacji.

Z uwagi na w/w zmiany od 30.09.2016 r. Ośrodek Studiów w Myślenicach prowadzi korespondencję informacyjną wyłącznie drogą mailową pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Promocja WSZiB - wrzesień bez wpisowego! PDF Drukuj Email

Wypełnij formularz, złóż dokumenty i nie płać wpisowego!

We wrześniu - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości organizuje zapisy na studia bez wpisowego. Składając dokumenty w tym miesiącu można zaoszczędzić 400 zł na studiach I stopnia lub 500 zł na studiach II stopnia. Oferujemy kierunki oraz specjalności, które są atrakcyjne dla pracodawców i zwiększają Państwa szanse na rynku pracy. Zapraszamy do punktów rekrutacyjnych w Krakowie przy al. Kijowskiej 14 oraz w Myślenicach przy ul. Żeromskiego 17.

Formularz: https://suszi.wszib.edu.pl/rekrutacja

Sekretariat Ośrodka w Myślenicach czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Zapraszamy.

 
11 maja 2016 r. - Święto Uniwersytetu Pedagogicznego PDF Drukuj Email

REKTOR I SENAT
Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
zapraszają uprzejmie do wzięcia udziału
w
UROCZYSTYCH OBCHODACH
JUBILEUSZU 70-LECIA UCZELNI

 
OFICJALNY KOMUNIKAT PDF Drukuj Email

OFICJALNY KOMUNIKAT

W związku ze zmianą przepisów oraz wypowiedzeniem porozumienia Uniwersytetowi Pedagogicznemu w Krakowie przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach

z przykrością informujemy, iż od roku akademickiego 2016/17 Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych Powiatowy Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego
nie będzie prowadził rekrutacji na studia.

 
Uniwersytet Pedagogiczny lepszy niż Oksford PDF Drukuj Email

Wysoka pozycja Uniwersytetu Pedagogicznego w światowym rankingu najlepszych uczelni w 80 krajach to niewątpliwie spore zaskoczenie jakie opublikował U-Multirank w dniu 30 marca 2015 r. Początkowe miejsce w drugiej setce globalnego rankingu jest o tyle zaskakujące, że słynne brytyjskie uczelnie z Oksfordu i Cambridge znalazły się na dużo niższych pozycjach niż Uniwersytet Pedagogiczny. Dotychczas na słynnej "Liście Szanghajskiej" wśród 500 najlepszych uczelni świata były ujmowane (i to dopiero w czwartej setce) jedynie Uniwersytety Jagielloński i Warszawski. Natomiast uczelnie z Cambridge i Oksfordu znajdowały się w ścisłej czołówce.


U-Multirank to niezależny, dofinansowywany ze środków Unii Europejskiej wielowymiarowy ranking uczelni wyższych i szkół pomaturalnych na świecie. Zawarte w nim dane obejmują informacje na temat działalności badawczej, nauczania, wymiaru międzynarodowego, transferu wiedzy oraz działalności na poziomie regionalnym. Jedną z jego mocnych stron jest to, że użytkownicy sami mogą zdecydować, które wskaźniki są dla nich ważne i sami stworzyć własny, spersonalizowany ranking.

U-Multirank zawiera dane dotyczące ponad 1200 instytucji szkolnictwa wyższego, 1800 wydziałów oraz 7500 programów studiów z 80 krajów.

www.umultirank.org

 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 1 z 5

Logowanie


© Copyright by ZSTE Powiatowy Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego.
Zgłoś błąd na stronie

Polecane: Miasto-info.pl; Starostwo Powiatowe w Myślenicach; UMiG w Myślenice; Fotografia panoramiczna; Wirtualny spacer po Myślenicach;